Afirmační karty

Afirmační karty - Mysli pozitivně jako kočka

https://youtu.be/Cq9EXF2eAbA

Popis práce s kartami

 Objednat 

Cena 840 Kč 
Dostupnost: skladem
Nejsme plátci DPH

 

Autorkou karet je Věra Scherer, zkušená behaviorální patoložka a specialista na rodinnou a vztahovou problematiku. Řadu let se zabývala seberozvojem a osobním růstem. Potřebujeme neustále osobně růst, abychom se dokázali vypořádat se vším co nás v životě potká. Osobní růst nám umožňuje otevřít své nitro a podívat se na způsob života z jiného úhlu pohledu. Učí nás, jak si všímat maličkostí, vážit si každého dne a těšit se ze života.

Naučme se s vděčností radovat ze života a myslet pozitivně.

Myslet pozitivně může být velmi užitečné pro naše duševní zdraví. Afirmační karty jsou jedním z nástrojů, které mohou pomoci s pozitivním myšlením. Karty obsahují pozitivní afirmace, které mohou být použity k posílení sebevědomí a k udržení pozitivního přístupu k životu

Tyto karty jsou inspirovány chováním koček a mohou pomoci naladit se na pozitivní myšlení. Karty jsou k dispozici i v knihkupectvích a mohou být použity k podpoře pozitivního myšlení a sebevědomí.

Je důležité si uvědomit, že afirmační karty nejsou náhradou za odbornou pomoc, pokud máte problémy s duševním zdravímKočka je symbolem pozitivního myšlení. Je to zvíře, které si umí užívat života, milovat sebe i ostatní, učit se z každé situace a věřit ve svou budoucnost. Kočka nám ukazuje, jak být šťastní a spokojení. Když si vezmeme za vzor kočku, můžeme zlepšit naši náladu, sebeúctu, vztahy a životní smysl. Kočka nám přináší lásku, porozumění a naději.
Je odvážná a sebevědomá. Věří v sebe a ve své schopnosti. Má sny a cíle, které chce splnit. Nevzdává se před překážkami a nebojí se změn. 

 

Karty jsou umělecky ručně malované malířkou a fotografkou Zdeňkou Josefínou Trnečkovou, která je také autorkou post-surrealistické orientace. Je také šperkařkou originálních šperků.

 

Afirmační karty jsou vhodné k zamyšlení se nad svým životem, svými přáními, cíli, uvědomění si své hodnoty. Naše podvědomí může určovat, jak budeme žít.

Set karet obsahuje:

32 afirmačních karet + 1 karta manuál, velikost A6,

křídový papír,  povrch lamino

 

Karty lze využít také jen tak pro radost.

Autor:  PhDr. Mgr. Věra Scherer MBA
Malba: Zdeňka Josefína Trnečková
Korektura: Lucie Malá

    


Objednávka

   

E-mail

Telefon

Jméno+příjmení

Ulice+č.p.

Město

PSČ

Počet balení

(cena za jedno balení je 840 Kč)

Způsob úhrady
Po odeslání objednávky Vám e-mailem zašleme platební údaje k bankovnímu převodu

Způsob doručení
Doručení na adresu v ČR nebo do výdejního místa/boxu dle aktuálního ceníku služby Zasilkovna.cz.
Služba doručení na adresu funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností.


Opište bezpečnostní kód:

Odesláním objednávky vyjadřuji souhlas s těmito obchodními podmínkami.

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.