Specialista na problémy dětí a mládeže, poruchy chování, výchovu dětí, rodinná problematika
Tel.: +420 730 584 072, +420 234 234 951, E-mail: info@scherer-poradna.cz
 

Další činnost » Strategické poradenství

Strategické poradenství

Strategické poradenství bereme jako proces, v jehož rámci je firmám poskytována podpora a rady týkající se zejména strategie v oblastech obchodu, plánování, distribuce, propagace, marketingu, managementu, licencování, lidských zdrojů, networkingu - vytváření sítí, atd. - tedy oblastí, které jsou mnohdy pro začínající podnikatele neznámé.

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb, které Vám zajistí úspěšný začátek Vašeho podnikání. Nabízíme jistotu v určování směru, kterým se bude ubírat Vaše cesta za vysněným úspěchem. Každé firmě nabízíme vlastního konzultanta, který se věnuje všem popsaným oblastem a společně s klientem hledá funkční řešení jednotlivých problémů.

Organizujeme i odborné semináře, které jsou určeny pro majitele, statutární orgány a vrcholový management firem střední a menší velikosti. Na konferencích přednášejí jak špičkoví manažeři ze státní a bankovní sféry, tak vrcholoví majitelé a manažeři privátních společností, kteří zprostředkují své konkrétní zkušenosti z podnikového řízení.

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.