Tým

Tak to jsme my, náš tým. Dokážeme tvrdě pracovat a  snažíme se vše řešit s nadhledem. Dodržujeme princip důvěry a co je domluveno, to platí.  Naše práce nás baví a jsme tu pro Vás.

,,Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty" (Dalajláma)

 

PhDr.Mgr.Věra Scherer MBA

 

Specialista na partnerské a rodinné vztahy

Kouč pro osobní produktivitu a time management

  • International Alliance of Holistic Therapists , Cognitive Behavioural Therapy (CBT) Diploma (Great Britain, Manchester)  

  • Univerzitní vzdělání s  praxí i  v zahraničí ,specialista na rodinné a partnerské vztahy, behaviorální patoložka a specialistka na poruchy chování, rodinnou a vztahovou problematiku, lektorka, konzultantka a koučka pro rozvoj lidských zdrojů, komunikace, pedagogiky, etopedie, poradenství ve speciální pedagogice, behaviorální patologie a diagnostiky.

     

Jan 

Získal komplexní vzdělání v systemické psychoterapii, v Institutu pro systemickou zkušenost v Praze, v letech 2005 - 2009. Má praxi v Rodinné poradně a s pacienty Ambulance pro léčbu bolesti.

Poradenství, koučink

Systemický způsob práce: typická pravidla:  nespravuj co není rozbité, když to nefunguje, dělej něco jiného, dělej více toho co funguje..(Insoo Kim Berg)

Systemický způsob práce vychází z toho, že klient je  největším odborníkem na vlastní život.


 

PhDr.Mgr.Jiřina

 

Zkušený psycholog s postgraduálním výcvikem v KBT

(Kognitivně behaviorální terapie 2014-2019)

  • Kompletní krizová intervence

  • relaxační techniky

  • sofronizace (relaxační metoda podobná hypnóze nebo autogennímu tréninku, slouží k uvolňování a terapii úzkosti.)

 

 

 

 

Taťána 

 

 

 

 

 

 

 

 

             Jiří

Firemní trenér, korporátní kouč, motivační speaker

Certifikovaný kouč metody Results & Emotions, založené na poznatcích neurovědy a pozitivní psychologie

Koučování - všeobecné, ale i specializací - příprava na výběrové řízení, nástup do nového zaměstnání a jak projít zkušební lhůtou, koučování pracovníků obchodního, nákupního nebo marketingového oddělení, koučování nízkého, středního a vysokého managementu, koučování soukromé i pro firemní potřeby.
22 let zkušeností v obchodních, manažerských a  marketingových.

Pro naše kouče a mentory  existují jasně definované etické i lidské mantinely, vědí, kam až mohou zajít, a nezneužívají koučinku k manipulaci. Dávají klientovi vždy  možnost volby .Jsou kreativní, odvážní, připraveni nést riziko s tím, že jdou do neznáma.  S nimi naleznete vzájemnou důvěru, podporu a posilování. Přání koučovaného berou s naprostou vážností a respektem.

Každý koučovaný by měl mít důvěru v kouče se kterým má spolupracovat. Být otevřený k nahrazování nefunčních nebo neefektivních postupů a být připraven je nahradit novými.

 

 

Pomoc při řešení závislostního chování na PC, telefonu, PC hrách

IT  Specialista.  IT podpora neboli Hot Line – jde o technickou podporu uživatelům pomocí internetu nebo telefonu.,event. osobně u klienta

 

 

 

 


                  

                                                           

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.